Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Carens ) Półośka do Carensa 1.6



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carens ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bekagda

Czytelnik



Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdansk
Posiadane auto: carens ii 1.6
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 26 Paź 2017, 17:53
Temat postu:

Półośka do Carensa 1.6


Witam. Mam maly problem z czesciami do mojego Carensa ii 1.6 prawie z kazda sa problemy i w tym momencie potrzebuje porady czy znajde jakis zamienik poloski prawej czy moze pasuje poloska od shumy? Jezeli ktos posiada wiedze jakie czesci moge podmienic z shumy to bardzo by sie przydala. Jezdze moim Carensem na taxi jestem mega zadowolony ale z racji robionych kilometrow czesto potrzebuje jakis czesci a zdobycie ich nie jest latwe Smile Wiec jestem teraz na etapie szukania poloski Smile ktos cos wie na ten temat?
Powrót do góry
lechutek

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 280
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kuligów
Posiadane auto: Kia Cerato 2006 1.6 CRDi Sport
Piwa: 14/0
Wysłany: Nie 29 Paź 2017, 19:30
Temat postu:

Re: ( Kia Carens ) Półośka do Carensa 1.6


Witam kolegę, co szuka półoski do Carensa 2 1,6/czyli rozumiem 105 KM?/.
Ma Pan kilka mozliwosci;/
a/ sa w Polsce firmy, które rozbieraja takie samochody i sprzedaja częsci pojedynczo w internecie i ze składu. Jedna z nich jest firma z Konstantynowa Łodzkiego. Maja czesci od Carensa 2, bo sprawdziłem wielokrornie. trzeba ich znależc w internecie i zadzwonic! Poza tym sa jeszcze 2 -3 firmy tego typu.Ta część uzywana.
b/ każdą nową część do Carensa mozna zamówic przez conajmniej 3 firmy z częsciami Kia- nawet jak jej nie ma na magazynie/np. Kia-sklep/Janki pod Warszawą czy Korean-Parts w Gdańsku. Wszyscy zamawiaja i tak w Niemczech , w centralnym magazynie we Frankfurcie czy Bremie?
c/ ja znalazłem Panu półos w Niemczech-nowa firmy Meyle na portalu kfzteile24.de. Ponadto ma Pan tam zestawy naprawcze tej półosi równiez! Musi Pan albo sam wejsc tam i podać dokładnie parametry samochodu. Ta , która znalzłem ma 283 mm długosci-wiec ja tego nie wiem. Prosze sprubowac - jesli sie nie uda to pomoge . ma Pan tam az 4 rózne zestawy dot półoski, w tym równiez cała półos, ale nie wiem, co Pan dokładnie potrzebuje?
Nazywa sie to ; Axialgelenk, ale jeszcze sa 3 inne zestawy naprawcze półosi. Mój adres w razie potrzeby: lechlas49@gmail.com
W skrajnej sytuacji moge w Pana imieniu zamówic i po zapłaceniu przyjdzie na Pana adres!
pozdrawiam
lechutek
P.S Ostatnio zamówiłem częśc do Suzuki Baleno sprzed 20-tu lat i juz jest zamontowana/sanki/.
Powrót do góry
bekagda

Czytelnik



Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdansk
Posiadane auto: carens ii 1.6
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 18 Lis 2017, 15:27
Temat postu:

Re: ( Kia Carens ) Półośka do Carensa 1.6


dziekuje za odpowiedz narazie sprawa jest w zawieszeniu lekko strzela ale 90% na wstecznym. Co do orginalu z serwisu 1800zl , mieszkam w Gdansku i jestem w ciaglym kontakcie z korean parts i nic nie maja. Ogolnie autku dalem jeszcze jedna szanse Smile mam nadzieje ze pojezdzi jeszcze rok. Dziekuje za emial kontaktowy jak bede mial problem ze znalezieniem czesci napewno napisze do Pana
Powrót do góry
lechutek

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 280
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kuligów
Posiadane auto: Kia Cerato 2006 1.6 CRDi Sport
Piwa: 14/0
Wysłany: Nie 19 Lis 2017, 10:38
Temat postu:

Re: ( Kia Carens ) Półośka do Carensa 1.6


Półoska do Carensa 2 1,6 benzyna!
Człowieku- 1800 zł za półoskę to chyba zart! To , co ja znalazłem-półoska do tego wózka kosztuje 30 Euro!!!!!!!!!
I możesz to sam sprawdzić -z dostawa do Polski wyjdzie moze 180 zł?
Portal : kfzteile.de
pozdrawiam-lechutek
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carens ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Kia Carens »

Opinie o samochodach Kia Carens - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Carens ) Porady, problemy techniczne


KiaNiro

92 900

2018r.

53 000 km

wielkopolskie

KiaPicanto

19 900

2013r.

118 000 km

śląskie

KiaOptima

71 900

2019r.

94 000 km

mazowieckie

KiaSportage

33 990

2011r.

163 000 km

wielkopolskie

KiaVenga

56 900

2017r.

112 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System