Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Carnival & Sedona ) Problem z odpalaniem. Ręce już opadają!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chester2812

Dyskutant



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 53
Skąd jesteś (miejscowość / region): KUJAWSKO-POMORSKIE
Posiadane auto: KIA CARNIVAL II EX, 2,9 CRDI 185 KM
Piwa: 1/12
Wysłany: Sob 01 Lut 2020, 20:33
Temat postu:

Problem z odpalaniem. Ręce już opadają!


Witam, mam problem z odpalaniem. Na sprawdzeniu komputerem wyszło że jest woda w filtrze paliwa, więc wypompowałem całe paliwo, wyczyściłem zbiornik, smok (koszyk-filtr) w zbiorniku, wymieniłem filtr paliwa, wlałem świeże paliwo. Po całej wymianie gdy w końcu odpalił i po przejechaniu kilku kilometrów było wszystko ok, ale gdy odstał kilka godzin w bezruchu problem wrócił odpala za 3-5 razem. Gdzie szukać problemu, pompa paliwa?, a może ma ona przekaźnik/bezpiecznik pompy paliwa? Wydaje mi się że jest to coś na zasadzie cofania się paliwa lub zawieszania pompy paliwa.Jeśli to pomoże to nadmienię że sprzedający po kilku godzinach po sprzedaży zadzwonił do mnie mówiąc że: gdy w zbiorniku jest mniej niż ćwierć zbiornika paliwa to Carnival nie chce odpalać coś w zasadzie zapowietrzenia. POMOCY!!!
Powrót do góry
fafer69

Czytelnik



Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Żary/lubuiskie
Posiadane auto: Carnival 2,9 Crdi
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 29 Lut 2020, 16:17
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Problem z odpalaniem. Ręce już opadają!


Jak masz gruszke przed uruchomieniem podpompuj. Jesli odpali od razu znaczy ze ci sie cofa paliwo. Sproboj po przekreceniu stacyjki odczekac z 30 sec i potem zakrec. Na przylaczu do filtra paliwa uszczelnienia sa jako takie moze przez to cofac sie paliwo
Powrót do góry
Adinek1409

Czytelnik



Dołączył: 20 Lis 2020
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Trójmiasto
Posiadane auto: Kia Carnival 2.9CRDi
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 20 Lis 2020, 21:28
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Problem z odpalaniem. Ręce już opadają!


identyczną sytuacje miałem w swojej 2.9 też musiałem pompować gruszką sprawdź albo kup nowy wężyk powrotu z wtryskó bo tamtendy zaciągało mi powietrze u mnie była taka sytuacja że musiałem podpąpować i odpaliłem ale jak auto zostawiłem np. na noc to z rana a piać od nowa wymieniłem te cieniutkie wężyki i na każdy dałem opaskę zaciskową i jak ręką odją
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Carnival & Sedona ) Porady, problemy techniczne


KiaPicanto

26 990

2015r.

175 000 km

śląskie

KiaSportage

77 000

2019r.

110 000 km

śląskie

KiaStonic

88 900

2022r.

8 740 km

śląskie

KiaSportage

69 900

2016r.

169 328 km

mazowieckie

KiaSoul

20 990

2010r.

192 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System