Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Joice ) na co zwracać uwagę przy zakupie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Joice ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
strazak72r

Debiutant



Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): kujawy-włocławek
Posiadane auto: kia joice , 2.0, 2000r.
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 27 Lut 2012, 10:19
Temat postu:

na co zwracać uwagę przy zakupie


witam. Jestem tu 1 raz , a to dlatego że zamierzam zakupić a właściwie zamienić kia joyce. jest to 2000r . Prośba moja polega na kilku poradach dotyczących na co zwracać uwagę przy zakupie itp. Powiedzcie mi też proszę jakie są ceny części do tego auta?...i wogule czy warto go kupić Smile)
dzięki
Powrót do góry
gadu-gadu
zalman85

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 405
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kujawsko-Pomorskie
Posiadane auto: Kia Rio I 1.3 8V LPG
Piwa: 24/4
Wysłany: Pon 27 Lut 2012, 12:33
Temat postu:

na co zwracać uwagę przy zakupie


Co do kupna auta to jak przy każdym zakupie trzeba zwrócić uwagę czy auto nie było bite. Najlepiej jechać po auto ze znajomym mechanikiem lub po prostu zapłacić 100zł - 150zł i jechać do serwisu tam sprawdzą dokładnie wszystko łączne z podłączeniem pod komputer wtedy masz pewność co kupujesz.
Nie chodzi mi o to czy auto było malowane gdyż nie ma się co oszukiwać auto z 2000r roku mało jakie nie miało do czynienia z lakiernikiem. W serwisie stwierdzą czy auto było np konkretnie walone itp.
Co do cen jeśli chodzi o używane części jest dość duży problem w znalezieniu ich np na szrocie bo auto nie jest zbyt popularne tylko allegro ratuje.
Co do części nowych to jest dużo zamienników do tego modelu w rozsądnych cenach.
Co do samego auta czy warto? myślę że warto auto godne polecenia jeśli tylko znajdziemy zadbany egzemplarz. Ostatnio jedna Pani z forum właśnie opisywała spore problemy w tym aucie które wyszły po jego zakupie. Czasem można kupić auto i tylko zalewać paliwo a czasem trzeba ciągle inwestować i naprawiać więc polecam przed zakupem wizytę w serwisie.

Pozdrawiam
Powrót do góry
strazak72r

Debiutant



Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): kujawy-włocławek
Posiadane auto: kia joice , 2.0, 2000r.
Piwa: 0/1
Wysłany: Wto 28 Lut 2012, 11:13
Temat postu:

Re: ( Kia Joice ) na co zwracać uwagę przy zakupie


witam
No i jestem szczęśliwym nabywcą owej kijanki Smile) Jak narazie wszystko ok , do poprawki jest nakładka na słupek przedni od strony pasażera i rdzawka na klapce paliwa. ale to potem , faktycznie przy prędkościach pow 120 trochę głośno ale do przeżycia , brak centralnego na pilota trochę uciążliwe Smile a z poważniejszych rzeczy do wymiany tylne klocki bo świeci się kontrolka. Nie wiem czy nie zadługo chodzi na ssaniu....ale może tak ma być.Może podpowiecie mi jakie musiałbym założyć opony na ew. 15-tki gdybym chciał takie zmienić.Myślę że byłby stabilniejszy , ale może się mylę. No i jestem w trakcie rozpracowywania tego kompasu Smile raz autko mruga raz nie ....jest godz. , ciś , a to następne? może macie jakiś manual? Pozdrawiam z włocławka
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Joice ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Kia Joice »




 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Joice ) Oceń swoje auto


KiaCarens

39 000

2015r.

167 500 km

wielkopolskie

KiaCee'd

66 900

2021r.

38 311 km

kujawsko-pomorskie

KiaCarens

46 900

2015r.

111 214 km

mazowieckie

KiaRio

11 990

2006r.

146 000 km

wielkopolskie

KiaCee'd

14 990

2010r.

207 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System