Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia ) Wymiana Radia CARNIVAL 1999



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Doggy

Czytelnik



Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: KIA CARNIVAL 1999
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 02 Lut 2011, 00:22
Temat postu:

Wymiana Radia CARNIVAL 1999


Witam... mam pytanie dotyczące radia (obecnie na kasety) które chciał bym w najblizszym czasie wymienić na jakieś odtwarzające CD...
Dokładniej chodzi o to że nie wiem jakie mają być końcówki aby wymiana przeszła prościej.... a z tego co czytałem to w róznych radiach sa różne końcówki (kable) i przez to nie wiem na co dokładnie w sklepie mam patrzeć i o co pytać przed kupnem... zapewne nazywają się jakoś konkretnie te końcóweczki ale ja jestem kompletnie zielony w tym temacie więc jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc to będę wdzięczny.
Powrót do góry
riczi

Czytelnik



Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: KIA CLARUS 2.0 DOHC 133km 97r.
Piwa: 1/0
Wysłany: Sro 02 Lut 2011, 14:26
Temat postu:

Re: ( Kia ) Wymiana Radia CARNIVAL 1999


Jak rozumiem obecne radio to oryginał KIA?

Opcja: obecne radio jest oryginalne:
Jesteś z Wawy, poszukaj na necie gdzie znajduje się u Ciebie Feu Vert. To takie auto centrum, mają tam wszystko. Tam po prostu powiedz, że potrzebujesz kostki ISO do Kia Carnival, skasują Cię jakieś 15 zł. Potem wyciągasz radio, podpinasz zakupioną kostkę ISO do instalacji i cieszysz się radiem.

Opcja: obecne radio nie jest oryginałem:
W tym wypadku najpierw wyciągnij radio i zobacz jaką masz instalację, może masz już te ISO;) Jest też możliwość, że ktoś kumaty po prostu obciął kostkę KIA i wlutował standardowe złącze. Rozpoznasz to po tym, że standardowe złącze, które pasuje do każdego radia, zawsze składa się z 2 kostek, na jednej będzie 8 kabli na drugiej od 5 do 7.

Jeśli będziesz miał jakieś problemy lub czegoś nie zrozumiałeś to pisz;)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Doggy

Czytelnik



Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: KIA CARNIVAL 1999
Piwa: 0/1
Wysłany: Czw 03 Lut 2011, 00:59
Temat postu:

Re: ( Kia ) Wymiana Radia CARNIVAL 1999


dziękuje! to naprawde bardzo mi pomogło... radio jest oryginalne na 100% gdyż samochód od nowości należy do mnie więc ta druga opcja z lutowaniem itd zupełnie odpada... jutro zabiorę sie do wymiany i jeśli będe miał jakies problemy (choć nie sądzę) to z pewnością się odezwę. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery


KiaPicanto

44 500

2021r.

48 900 km

wielkopolskie

KiaCee'd

44 777

2014r.

53 000 km

pomorskie

KiaSportage

51 000

2014r.

184 000 km

lubelskie

KiaVenga

56 900

2017r.

112 000 km

śląskie

KiaStonic

67 300

2020r.

57 312 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System