Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia ) Warszawa?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartelus

Czytelnik



Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): WARSZAWA
Posiadane auto: C5 II 1,6HDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 29 Mar 2011, 23:30
Temat postu:

Warszawa?


Witam,
Słyszalem ze w ASo to lepiej nie serwisowac. Polecacie wiec jakis warsztat mam KIA Carnival
Powrót do góry
Mariusztoledo

Debiutant



Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nowy Dwór Mazowiecki
Posiadane auto: Seat Toledo II,1.6 benz,105KM, 1999
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 31 Lip 2011, 12:56
Temat postu:

Re: Warszawa? Blacharz-lakiernik


bartelus napisał:
Witam,
Słyszalem ze w ASo to lepiej nie serwisowac. Polecacie wiec jakis warsztat mam KIA Carnival

Mogę osobiście i z pełną odpowiedzialnością polecić sztukalakierowania.pl. Naprawy wykonują terminowo, jakość dobrania lakieru pierwsza klasa, podobnie jak jakość wykonania samej usługi. W przypadku szkód komunikacyjnych możliwość rozliczenia bezgotówkowego. Co prawda ja robiłem tam Toledo, ale widziałem również na "parkingu" również samochody Kia (zarówno przed jak i po naprawie). Toledo zawsze miałem zrobione znakomicie, co do Kia jako osoba stojąca z boku i zbytnio się nie przyglądająca to też nie było do czego się przyczepić. Zresztą co do jakości napraw, przypuszczam, że jest ona równa dla wszystkich, bowiem nie wiem dlaczego akurat ja ze swoim Toledo mielibyśmy być traktowani wyjątkowo Very Happy
_________________
Seat=hiszpańska energia+niemiecka solidność, wszystko super oprócz wieku Sad, początek poszukiwań SUV'a Może teraz coś takiego dla odmiany?
Powrót do góry
Slawekia

Czytelnik



Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Kia Pride 1.3 GLXi 1999
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 15 Paź 2011, 17:17
Temat postu:

Wysoka jakośc za rozsądną cene


Ja w przypadku napraw blacharsko lakierniczych korzystam z www.naprawy-nadwozi.pl Naprawdę dbają o jakość wykonania usługi i moim zdaniem jest to wszystko robione za rozsądną cenę. Dodatkowo pomagają w załatwianiu spraw papierkowych z ubezpieczycielem, czego nie cierpię. Dużym atutem jest też terminowość wykonania naprawy. No i chyba najważniejsze, nie mogę co prawda wypowiadać się za inne osoby, ale w moim przypadku nie odczułem, aby próbowali naciągać klienta na zbędne koszty. Co do samego finału sprawy, to lakier dobrany cudownie-brak najmniejszej różnicy w barwie lakieru pomiędzy częściami lakierowanymi i pozostała cześcią samochodu
Powrót do góry
DanutaMax

Czytelnik



Dołączył: 17 Paź 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Kia Pride 2000 1.3
Piwa: 1/0
Wysłany: Pon 17 Paź 2011, 11:28
Temat postu:

Nie zawsze konieczny jest lakiernik


Nie chcę aby zabrzmiało to co napiszę jak reklama, jednak w ostatnim czasie, praktycznie tuż, przed podjęciem decyzji o sprzedaży mojego obecnego samochodu i rozpoczęcia poszukiwań nowszego i nie co większego miałam przykrą przygodę. Ktoś pod marketem musiał uderzyć prawdopodobnie wózkiem z zakupami w drzwi mojego samochodu. Szkody niby nie wielkie, ale samochód miałam od nowości i nie był nawet draśnięty, a tu w chwili, gdy postanowiłam się z nim rozstać taka przygoda... I jak tu przy sprzedaży napisać bezwypadkowy? W sumie to co się nie stało ciężko nazwać wypadkiem, ale przy wizycie u lakiernika to zawsze będzie możliwość przypuszczeń ze strony kupującego, że może to nie drobiazg, tylko jakieś mocniejsze uszkodzenie? Nie ukrywam, że byłam wściekła. Znajomy polecił mi wizytę na stronie www.puller.com.pl Bredził cos o naprawach bez lakierowania, o tym, że po naprawie nic nie widać i tym podobne frazesy. Jednak muszę przyznać że bardzo sie myliłam, jednak uważam, że miałam do tego prawo bo na wszelkich sprawach mechaniczno-technicznych się nie znam. przy samochodzie umiem wymienić koło, sprawdzić i dolać olej, sprawdzić płyn hamulcowy i dolać płyn do spryskiwaczy. Jednak stwierdziła, że pięc minut przy internecie mnie nie zbawi. Po obejrzeniu i doczytaniu co i jak jest z takim typem naprawy, postanowiłam odwiedzić zakład. Okazało się, że było warto. Oczywiście po tym jak zobaczyłam fizycznie naprawiony samochód podjęłam decyzję, że jest to rozwiązanie idealne dla mnie i zostawiłam im swojego "[cenzura]" Przy odbiorze okazało się, że auto nie było tknięte lakierem, po "wandalu" nie ma śladu i samochód wygląda jak przed przygodą. Więc może w takich sytuacjach jak moja warto rozważyć ten sposób naprawy? Dla mnie najważniejsze było, aby ewidentne ślady upływu czasu były dokładnie widoczne dla kupującego. Przy tym roczniku i cenie nie robiło to już tak wielkiej różnicy, a nikt nie mógł mi powiedzieć, że to co najgorsze to polakierowałam
_________________
Wszystko przemija, moda się zmienia, jednak Kia było niezawodne, niestety do czasu....i pozostał dylemat co wybrać?
Powrót do góry
caramia

Czytelnik



Dołączył: 23 Lis 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska centralna
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 23 Lis 2011, 10:14
Temat postu:

Re: ( Kia ) Warszawa?


Szukam dobrego mechanika pod Warszawą (najlepiej Pruszków i okolice) dla Kii Cee'd mojego taty Smile
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 23 Lis 2011, 10:14
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
kleksus

Debiutant



Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): piękna kraina
Posiadane auto: jeszcze jeździ
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 16 Sie 2012, 17:06
Temat postu:

Re: ( Kia ) Warszawa?


caramia napisał:
Szukam dobrego mechanika pod Warszawą (najlepiej Pruszków i okolice) dla Kii Cee'd mojego taty Smile


Kilka postów wyżej masz kilka ciekawych wymienionych Wink Ze swojej strony mogę tylko dorzucić, że sam jeżdżę do jednego z nich (Naprawy-Nadwozi.pl) i narzekać nie mogę.
Powrót do góry
tom00

Czytelnik



Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): new york
Posiadane auto: no
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 07 Gru 2012, 06:47
Temat postu:

Re: ( Kia ) Warszawa?


hello admin nice forum . i am a new user and i will be actively participating .. Cool
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia ) Polecane warsztaty


KiaSportage

139 800

2023r.

17 000 km

śląskie

KiaStonic

67 300

2020r.

57 312 km

podkarpackie

KiaSportage

74 000

2016r.

90 000 km

lubelskie

KiaSportage

51 000

2014r.

184 000 km

lubelskie

KiaSportage

26 500

2011r.

197 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System