Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Carnival & Sedona ) jak odpowietrzyć Carnivala



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rojkow

Debiutant



Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): łódzkie
Posiadane auto: Kia Picanto
Piwa: 0/1
Wysłany: Sob 21 Kwi 2012, 08:47
Temat postu:

jak odpowietrzyć Carnivala


Witam mam taki problem wczoraj żonie brakło po drodze paliwa w Kia Carnival 2.9 CRDi z 2006r i po wlaniu do baku oleju napędowego auto nie chce odpalić próbowałem pompować tą gruszką ale chwile się robi sztywna zakręci ktoś rozrusznikiem i od nowa jest miętka. Jest może jakiś sposób aby go uruchomić bo już walczę cały dzień i jak nie chciał odpalić tak nadal nie chce. Ma ktoś jakiś pomysł co by sprawdzić i jak by go uruchomić??

Dodam że paliwo we filtrze jest sprawdzałem to przez wyjęcie wężyka
środkowego na filtrze i jak pod pompowałem to daje paliwo a auto jak nie chciało odpalić tak nie chce
Bezpieczniki wszystkie sprawdzone są ok.
Czy nie powinno być po przekręceniu stacyjki słychać jak podaje paliwo?? jak przekręcę kluczyk to nic zupełna cisza panuje.
Powrót do góry
leon wlkp

Debiutant



Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): Iłówiec Wielki
Posiadane auto: Kia Carnival I 2000r/ Carnival II2003 CRDI/ Carnival III 2006 2.9 CRDI
Piwa: 1/1
Wysłany: Wto 24 Kwi 2012, 12:29
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) jak odpowietrzyć Carnivala


Witam,

Może nie doradze ci profesjonalnie ale ja tak zrobiłem, mianowicie mialem podobny problem gdy tej zimy wytraciła cie parafina i auto zdechło. Samo krecenie rozrusznikiem nie pomogło więc wziełm auto na linke i odpaliło i teraz jest dobrze, wiem że sposób ryzykowny ale tak jak ty próbowałem pompować pompka i nic, dodam że mój carnival to 2,9 tdi 2000r

A z obu węzy leci ropa?
Powrót do góry
rojkow

Debiutant



Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): łódzkie
Posiadane auto: Kia Picanto
Piwa: 0/1
Wysłany: Czw 26 Kwi 2012, 14:14
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) jak odpowietrzyć Carnivala


mam takie pytanie ostatnio rozmawiałem z osobą na giełdzie samochodowej z osobą która posiada Carnivala i twierdzi ze aby odpowietrzyć Carnivala takiego jak mojego należy popuścić wszystkie wtryski i wtedy odpowietrzymy i będzie śmigał. próbował już tak kiedyś ktoś??
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Carnival & Sedona ) Porady, problemy techniczne


KiaOptima

71 900

2019r.

94 000 km

mazowieckie

KiaSportage

25 900

2009r.

193 000 km

małopolskie

KiaSportage

99 900

2019r.

56 000 km

śląskie

KiaSoul

20 990

2010r.

192 000 km

wielkopolskie

KiaRio

23 800

2013r.

123 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System