Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Sportage ) New SPORTAGE - kupić? która wersję? gdzie? psuje sie?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Sportage ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
totomariusz

Czytelnik



Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): krk
Posiadane auto: kia ceed
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 18 Maj 2012, 12:44
Temat postu:

New SPORTAGE - kupić? która wersję? gdzie? psuje sie?


Witam,
Jestem zainteresowany zakupem NEW SPORTAGE i stąd też moje pytania.
1. Który silnik jest najbardziej optymalny do tego samochodu? Myślę nad 2.0crdi 136koni... jak sie sprawuje ten silnik i ile naprawde pali?
2. Jak wyglada sprawa z awaryjnoscia tych samochodów? co sie najczesciej psuje i ile to kosztuje? oczywiscie zdaje sobie sprawe ze samochod posiada 7lat gwarancji jednak wolalbym wiedziec co psuje sie poza ta gwarancja Smile
3. Jakies rady odnosnie miejsca zakupu? warto kupic nowy czy pomyslec nad lekko uzywanym?
Powrót do góry
Pepito

Debiutant



Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 40
Skąd jesteś (miejscowość / region): Toruń
Posiadane auto: Pride 1,3 Kat 99r (Sprzedany), Sephia 1,5 2000r, Joice 2,0 2000r.
Piwa: 4/0
Wysłany: Sob 19 Maj 2012, 17:50
Temat postu:

Re: ( Kia Sportage ) New SPORTAGE - kupić? która wersję? gdzie? psuje sie?


U nas klient ma takiego Sportage i jest zadowolony przez półtorej roku nie odwiedził serwisu tylko wymiana oleju i filtru, klocki jeszcze bezawaryjny ale ogólnie ludzie bardzo są zadowoleni z tych Kia-nek. Co do spalania to nie mam pojęcia, a i salonu nie polecę ze względu na odległość Torunia od Krakowa.
_________________
Kia-Motomax S.C
Toruń
Ul. Grudziądzka 151
609-243-790
Nie jest to autoryzowany serwis, Lecz ojciec z którym prowadzimy warsztat w Kia siedzi od ok. 95 roku.
Powrót do góry
gadu-gadu
echo00

Czytelnik



Dołączył: 07 Cze 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Niemcy
Posiadane auto: Sportage 2,0D 2012
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 07 Cze 2012, 12:23
Temat postu:

Re: ( Kia Sportage ) New SPORTAGE - kupić? która wersję? gdzie? psuje sie?


Od dwoch miesiecy jezdze nowym Sportage, zrobilem ponad 14 000 km. Mam wersje AWD 136 KM i chyba nie polecalbym slabszego silnika. Ten, ktory mam to jest niezbedne minimum dla samochodu tej wielkosci i tej masy. Spalanie - hmmm - mozna zapomniec o danych fabrycznych Smile. Ciezko jest nawet przy delikatnej jezdzie na trasie zejsc ponizej 6,5 l. Autostrada ( 150 - 160 km/h ) to 8,5. Tym wlasnie autko zaskoczylo mnie na niekorzysc. Mialem wczesniej VW Touran 2,0D 140 KM i tamto autko palilo 1,5 - 2 l mniej. Kolejny minus, to sposob skladania tylnej kanapy, a wlasciwie to brak mozliwosci skladania kanapy - skladaja sie tylko oparcia i nie mozna uzyskac rownej powierzchni po zlozeniu siedzen. Jak narazie nic sie nie dzieje - leje paliwo ( choc - jak pisalem - troche za duzo Smile ) i jezdze. Najwieksza zaleta nowego Sportage jest ... wyglad. Podoba mi sie i tyle Smile . Mam wersje z nawigacja i kamera cofania i to jest naprawde bomba. Navi rewelacyjne, kamera cofania baaardzo przydatna. Moja ogolna ocena w skali 1 do 10 to jak na razie 7. Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Sportage ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Kia Sportage »

Opinie o samochodach Kia Sportage - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Sportage ) Porady, problemy techniczne


KiaCee'd

51 900

2019r.

112 000 km

mazowieckie

KiaSoul

20 990

2010r.

192 000 km

wielkopolskie

KiaOptima

50 900

2017r.

226 500 km

wielkopolskie

KiaOptima

54 900

2018r.

92 278 km

kujawsko-pomorskie

KiaCee'd

66 900

2021r.

38 311 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System