Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Opirus ) Prośba o opinie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Opirus ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CrashBandicot
Moderator

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 369
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Kia Shuma 1,5 2000r, Vectra B 2.0 DTi 2000r. kombi, Omega BFL 2001r. 2.6 V6 235KM Automat
Piwa: 8/0
Wysłany: Pią 11 Kwi 2014, 10:34
Temat postu:

Prośba o opinie


Od dłuższego czasu przymierzam się powoli do tego autka. Niestety słaba popularność łączy się z małą ilością informacji od użytkowników.

W tym momencie pojawia się z mojej strony pytanie. Jak te autka zachowują się w normalnym użytkowaniu? Spalanie, materiały eksploatacyjne, ceny części oryginalnych i zamiennych, dostępność zamienników, ergonomia. Generalnie jak się da to wszystkie plusy i minusy:D

Będę wdzięczny za opinie
Powrót do góry
gadu-gadu
veryfikator

Czytelnik



Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zielona Gora
Posiadane auto: Kia Opirus 3.5 V6 Sporty EleganceEHFDW6D/0303
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 07 Lip 2019, 20:05
Temat postu:

Kia Opirus - moja opinia.


Nieco późno udzielam odpowiedzi na To zapytanie. Zakupiłem to auto od znajomego i jestem trzecim właścicielem od ponad miesiąca. Jestem człowiekiem o dużej posturze - 194 cm wzrostu, ale w Opirusie czuję się komfortowo. Pełne wyposażenie, wszystko działa a auto połyka kilometry na autostradzie majestatycznie ale z zapasem mocy. Nie jest to wóz sportowy, choć ma włącznik Sport, który nieco utwardza zawieszenie i sprawia, że biegi zmieniają się nieco szybciej. prowadzi się, według mojego pojęcia o samochodach, bardzo dobrze i czuję pełną kontrolę nad pojazdem. Jest to jednak ciężki i wielki samochód z dużym silnikiem, co pociąga za sobą zużycie paliwa na solidnym 14 - 15 litrach/100 km. Auto kupiłem zagazowane z bardzo dobrą instalacją STAG. A przebieg nieduży, bo 118 tysięcy km daje rękojmię tego, że ten wolnossący mocny silnik jeszcze wiele kilometrów na tym gazie pojeździ. Pasażerowie także mają dużo miejsca. Trzeba się nastawić na nieco więcej wysiłku w trakcie manewrowania na ciasnych parkingach, ale to pewnie dotyczy każdego tak dużego pojazdu. Sprzęt audio marki Infinity daje pełnię doznań dla najbardziej wymagającego audiofila motoryzacyjnego.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Opirus ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Kia Opirus »

Opinie o samochodach Kia Opirus - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Opirus ) Porady, problemy techniczne


KiaSportage

36 990

2011r.

163 000 km

wielkopolskie

KiaCarens

39 000

2015r.

167 500 km

wielkopolskie

KiaSportage

55 600

2015r.

165 000 km

wielkopolskie

KiaOptima

71 900

2019r.

94 000 km

mazowieckie

KiaCarens

46 900

2015r.

111 214 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System