Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Carnival & Sedona ) 20 000 w rok pyknęło



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaro324

Czytelnik



Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Chełm
Posiadane auto: sedona 3.5 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 08 Maj 2014, 20:34
Temat postu:

20 000 w rok pyknęło


Mogę się podzielić swoimi spostrzeżeniami z rocznej eksploatacji, zacząłem od wymiany kompletnej półosi z dwoma przegubami, pewnie dalej by hulały ale powyżej setki strasznie telepało budą, wymiana parownika, i nie dawno zapaliła sie kontrolka airbagu (nie działa tempomat i klakson więc pewnie taśma kierownicy, czasami zapala się check engine ale wiem że auto już praktycznie nie ma kata). To tyle, żadnych innych niepokojących spraw, przebieg ponad 120 000 mil, góra i dół silnika sucha jak pieprz, tak samo skrzynia automatyczna, zmiana biegów prawie niewyczuwalna, silnik pracuje poprostu aksamitnie i cicho, w trasie bardzo komfortowo do prędkości 130km/h, powyżej kubatura wnętrza i szum powietrza robią swoje. Minimalnie udało mi się zejść w trasie do ...12l/100km LPG!! naprawdę, normalna jazda z przewagą miasta to średnio 18literków. Samochodem wybudowałem dom i byłem na zgranicznych wczasach. Niestety problem z niektórymi częściami ( sedona nie jest skatalogowana na nasz kraj) więc zostaje tylko serwis, np pompa wody prawie 700zł, inne drążki kierownicy (100zł), pasek rozrządu ponad 200 zębów (100zl), koło pasowe napędu osprzętu 470zł. Dobrze że jest wójek google. Ogólnie naprawdę świetne auto za przystepna cenę.Pozdrawiam.
_________________
niech moc będzie z Wami!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Carnival & Sedona ) Oceń swoje auto


KiaSportage

47 900

2010r.

166 789 km

mazowieckie

KiaSportage

26 500

2011r.

197 000 km

śląskie

KiaCarens

57 600

2017r.

119 254 km

podkarpackie

KiaSportage

138 800

2023r.

19 000 km

śląskie

KiaSportage

36 990

2011r.

163 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System