Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Magentis ) Nie otwierają się drzwi kierowcy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Magentis ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal_s

Czytelnik



Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wałcz
Posiadane auto: Citroen c5
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 04 Mar 2016, 11:33
Temat postu:

Nie otwierają się drzwi kierowcy


Witam.
Mój problem jest taki.
Blokuje mi się zamek kierowcy (nie można otworzyć drzwi). Kilkukrotnie już był wymieniany, ale scenariusz jest taki sam. Po mniej więcej 60 km dzieje się to samo.

Raz na dodatek zablokowały się wszystkie szyby i drzwi (nie dało się wyjść z auta), raz wszystkie szyby poza szybą kierowcy i drzwi kierowcy. Innym razem najpierw nie działały szyby, a potem przestał działać zamek kierowcy (ale te szyby mogły być przypadkiem nie podłączone, nie sprawdziłem po wyjeździe od mechanika, sprawdziłem tylko zamek a on działał).

Wprawdzie zamki były wymieniane na używane (najpierw jeden, okazało się że nie działał, odesłałem jako reklamację i sprzedający przysłali następny. On też padł. Zamówiłem z innego źródła i to samo. Łącznie z 4-5 skończyło tak samo.

Mechanik sprawdza i uważa, że to jednak zamek. Ja jednak uważam, że to musi być co innego. Jakie macie pomysły?

Auto - KIA MAGENTIS 2009r. 2.0 benzyna.
Powrót do góry
darc84

Debiutant



Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jaworzno
Posiadane auto: Kia Magentis 2006 LIFT 2.0 16V, Kia Cee'd 2008 1.4 HB
Piwa: 1/2
Wysłany: Pią 24 Lut 2017, 22:09
Temat postu:

Re: ( Kia Magentis ) Nie otwierają się drzwi kierowcy


Miałem problem tylko z jednym zamkiem, który się nie otwierał ale winna była wtyczka do siłownika, po wyczyszczeniu styków działa jak należy, moim zdaniem trzeba by sprawdzić centralkę od zamka centralnego i połączenia bezpośrednio w niej, oraz zasilanie siłowników czy podawane jest napięcie podczas załączenia zamka centralnego.
Kolejna sprawa czy da się manualnie otwierać zamki od wewnątrz samochodu jeżeli tak to zamki mechanicznie będą sprawne winna będzie elektryka.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Magentis ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Kia Magentis »

Opinie o samochodach Kia Magentis - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Magentis ) Porady, problemy techniczne


KiaCee'd

66 900

2021r.

38 311 km

kujawsko-pomorskie

KiaSportage

138 800

2023r.

19 000 km

śląskie

KiaSportage

55 600

2015r.

165 000 km

wielkopolskie

KiaRio

20 990

2012r.

231 000 km

wielkopolskie

KiaRio

36 999

2017r.

221 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System