Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Picanto ) Ściąganie samochodu w prawo - Kia Picanto 2016



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Picanto ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maku93

Czytelnik



Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dania
Posiadane auto: Kia Picanto 2016
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 20 Maj 2017, 18:37
Temat postu:

Ściąganie samochodu w prawo - Kia Picanto 2016


Witam wszystkich, chciałbym podzielić się następującym problemem jaki spotyka mnie z moją Kią Picanto.
A mianowicie w kwietniu ubiegłego roku nabyłem w salonie nową Kię Picanto, przy przebiegu około 6-7 tysięcy samochód zaczął ściągać w prawo. Nie pomogło sprawdzanie ciśnienia w oponach, przełożenie kół z jednej strony na drugą, wymiana opon zimowych (stalówki) na letnie (felgi aluminiowe). W samochodzie przeprowadzana była zbieżność oraz pełna geometria zarówno w ASO jak i w niezależnych serwisach. Niestety pomimo wszelkich korekt problem ze ściąganiem nie zniknął. Samochód nie miał przygody z dziurą ani z krawężnikiem.
Na co dzień użytkowany jest na drogach szybkiego ruchu gdzie ściąganie daje się dosyć mocno we znaki. Samochód praktycznie sam zmienia pas z lewego na prawy pomimo ciągłych kontr kierownicą.
Odnoszę wrażenie, że raz na jakiś czas problem ustępuje (samochód ściąga znacznie mniej), a za chwilę ściąganie nasila się ponownie. Zdaję sobie sprawę, że żaden samochód nie jedzie idealnie prosto jak po sznurku... ale mój problem wpływa znacząco na komfort jazdy i bezpieczeństwo.
Czy któryś z forumowiczów spotkał się z podobnym problemem Question Czy jesteście w stanie wskazać w czym może leżeć problem Question We wspomaganiu kierownicy, a może w maglownicy Question Z góry dziękuję za wszelkie informacje i pomoc.
Pozdrawiam,
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Picanto ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Kia Picanto »

Opinie o samochodach Kia Picanto - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Picanto ) Porady, problemy techniczne


KiaCee'd

44 777

2014r.

53 000 km

pomorskie

KiaVenga

33 900

2011r.

105 470 km

warmińsko-mazurskie

KiaCee'd

51 900

2019r.

112 000 km

mazowieckie

KiaRio

36 999

2017r.

221 000 km

wielkopolskie

KiaSportage

52 900

2013r.

193 212 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System