Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Sorento ) Wymiana radia na dotykowy panel i inne pytania



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Sorento ) Tuning
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
z3r0

Czytelnik



Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole
Posiadane auto: Sorento Ex 2.5 CRDi 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 11 Paź 2017, 16:33
Temat postu:

Wymiana radia na dotykowy panel i inne pytania


Cześć.

Stoję przed zakupem Kia Sorento Ex 2.5 CRDi + automat 2005r. 175 000 przebieg i wiem, że chciałbym od razu po zakupie wymienić sobie radio na panel dotykowy i znalazłem kilka modeli, ale szczerze mówiąc nie wiem który by pasował. Macie może jakieś sprawdzone, które mają odpowiednie złącze, ramkę oraz wpasowanie w ten model?

Coś podobnego do tego np. http://autoradio24.pl/radio-samochodowe-bluetooth-usb-video-xomax-xm-vrsu4309bt.html

Mam jeszcze dodatkowe pytania, bo kupuję auto od kolegi, który jest wobec mnie szczery i powiedział mi o takich mankamentach:

1. Mniej więcej co roku trzeba czyścić filtr paliwa bo nachodzi na niego dziwny osad wyglądający jak złuszczona farba z wnętrza baku - czy to przypadłość tego modelu, albo można to jakoś naprawić?

2. Model z tego roku podobno przez za wąskie nadkola ma zalewane non-stop progi pasażerów i jest na nich trochę rdzy - czy jakbym wymienił nadkola na nieco szersze to problem się rozwiąże lub jest na to inne metoda? Rdza może podchodzić gdzie indziej?

3. Świeci się kontrolka od poduszek powietrznych, ale podobno wszystko jest w nich dobrze - co powinienem tutaj zrobić, jak sprawdzić?

4. Czy powinienem spodziewać się jakiś problemów po zakupie? Było wymieniane koło dwumasowe itd, więc skrzynia, silnik, turbina powinny być ok? Zamierzam sprawdzić go na stacji.

Z góry dzięki za odpowiedzi!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Sorento ) Tuning Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Kia Sorento »

Opinie o samochodach Kia Sorento - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Sorento ) Tuning


KiaCee'd

18 999

2011r.

187 289 km

świętokrzyskie

KiaCee'd

43 800

2015r.

124 000 km

śląskie

KiaSorento

19 900

2005r.

277 685 km

pomorskie

KiaRio

36 999

2017r.

221 000 km

wielkopolskie

KiaSportage

93 900

2020r.

81 324 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System