Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Carnival & Sedona ) Klimatyzacja cały czas włączona



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
judox

Debiutant



Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Seat, Ibiza, 1.4 MPI, 2000
Piwa: 1/1
Wysłany: Nie 29 Lip 2018, 12:14
Temat postu:

Klimatyzacja cały czas włączona


Witam
Posiadam auto Kia carnival 2007 rok w diesel-u. No i tak sobie jechałem z całą rodzina na wycieczkę, aż do momentu jak zorientowałem się, że mam cały czas załączoną sprężarkę po mimo nie świecącej się kontrolki AC, a skąd wiem? Bo z skraplacza cały czas leci woda. Nawet po wyjęciu bezpiecznika, klima cały czas chłodzi bo czuć z wywiewu powietrze znacznie chłodniejsze niż na zewnątrz. W serwisie powiedzieli, że to normalne, bo jest to climatronic i raz działa jako grzanie raz jako chłodzenie i cały czas musi chodzić Shocked a, że posiadam jeszcze 4 auta i w żadnym tak klima nie działa postanowiłem napisać na forum i zapytać zacne grono o taką oto sytuację. Co o tym sądzicie
Powrót do góry
gadu-gadu
ogromek

Debiutant



Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość / region): rybnik
Posiadane auto: carnival 2.9 crdi 2007r
Piwa: 3/3
Wysłany: Nie 29 Lip 2018, 12:47
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Klimatyzacja cały czas włączona


Witaj judox mam tak samo carnival z 2007 już pytałem na tym forum w temacie "Klimatyzacja"" ale nikt nie odpowiedział ja załączam przycisk A pod przyciskiem cyrkulacji powietrza w kabinie na panelu obok prawego pokrętła(dodatkowo ustawiam temperaturę taką jak jest na zewnątrz)na razie to tylko próby jak coś odkryjesz to odpisz ,kontrolka w trybie auto mi nie świeci a tobie ?.Poprzednio miałem Sorento i było można wyłączyć klimę i ustawić nawiew z zewnątrz.Dodam iż szwagier miał seata altea i też nie szło wyłączyć całkowicie klimy regulował tylko temperaturę.
Powrót do góry
Tadek_76

Debiutant



Dołączył: 10 Wrz 2016
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): Limanowa
Posiadane auto: Kia Carnival, Sedona, VG, 2.9, 2009r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 30 Paź 2019, 23:44
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Klimatyzacja cały czas włączona


Też mam to autko, klimatyzacje w nich są w pełni zautomatyzowane i klimatyzacja w nich sama się włącza jak musi, a jak włączycie AC i się świeci znaczy to ze działa w trybie ciągłym.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Carnival & Sedona ) Porady, problemy techniczne


KiaPicanto

44 500

2021r.

48 900 km

wielkopolskie

KiaSportage

84 500

2017r.

97 000 km

lubelskie

KiaStonic

88 900

2022r.

8 740 km

śląskie

KiaCarens

35 990

2015r.

196 000 km

małopolskie

KiaNiro

92 900

2018r.

53 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System