Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Carnival & Sedona ) Klimatyzacja cały czas włączona



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
judox

Debiutant



Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Seat, Ibiza, 1.4 MPI, 2000
Piwa: 1/1
Wysłany: Nie 29 Lip 2018, 12:14
Temat postu:

Klimatyzacja cały czas włączona


Witam
Posiadam auto Kia carnival 2007 rok w diesel-u. No i tak sobie jechałem z całą rodzina na wycieczkę, aż do momentu jak zorientowałem się, że mam cały czas załączoną sprężarkę po mimo nie świecącej się kontrolki AC, a skąd wiem? Bo z skraplacza cały czas leci woda. Nawet po wyjęciu bezpiecznika, klima cały czas chłodzi bo czuć z wywiewu powietrze znacznie chłodniejsze niż na zewnątrz. W serwisie powiedzieli, że to normalne, bo jest to climatronic i raz działa jako grzanie raz jako chłodzenie i cały czas musi chodzić Shocked a, że posiadam jeszcze 4 auta i w żadnym tak klima nie działa postanowiłem napisać na forum i zapytać zacne grono o taką oto sytuację. Co o tym sądzicie
Powrót do góry
gadu-gadu
ogromek

Debiutant



Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość / region): rybnik
Posiadane auto: carnival 2.9 crdi 2007r
Piwa: 3/3
Wysłany: Nie 29 Lip 2018, 12:47
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Klimatyzacja cały czas włączona


Witaj judox mam tak samo carnival z 2007 już pytałem na tym forum w temacie "Klimatyzacja"" ale nikt nie odpowiedział ja załączam przycisk A pod przyciskiem cyrkulacji powietrza w kabinie na panelu obok prawego pokrętła(dodatkowo ustawiam temperaturę taką jak jest na zewnątrz)na razie to tylko próby jak coś odkryjesz to odpisz ,kontrolka w trybie auto mi nie świeci a tobie ?.Poprzednio miałem Sorento i było można wyłączyć klimę i ustawić nawiew z zewnątrz.Dodam iż szwagier miał seata altea i też nie szło wyłączyć całkowicie klimy regulował tylko temperaturę.
Powrót do góry
Tadek_76

Debiutant



Dołączył: 10 Wrz 2016
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): Limanowa
Posiadane auto: Kia Carnival, Sedona, VG, 2.9, 2009r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 30 Paź 2019, 23:44
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Klimatyzacja cały czas włączona


Też mam to autko, klimatyzacje w nich są w pełni zautomatyzowane i klimatyzacja w nich sama się włącza jak musi, a jak włączycie AC i się świeci znaczy to ze działa w trybie ciągłym.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Carnival & Sedona ) Porady, problemy techniczne


KiaOptima

50 900

2017r.

205 500 km

wielkopolskie

KiaCee'd

14 990

2010r.

207 000 km

wielkopolskie

KiaOptima

50 900

2017r.

226 500 km

wielkopolskie

KiaSportage

47 900

2010r.

166 789 km

mazowieckie

KiaCee'd

11 900

2008r.

213 267 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System