Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Carnival & Sedona ) Do oddania w dobre rece



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andreassuchon

Debiutant



Dołączył: 26 Gru 2014
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): niemcy
Posiadane auto: carnival 2-- 2.9 diesel automatik
Piwa: 0/1
Wysłany: Czw 29 Lis 2018, 21:45
Temat postu:

Do oddania w dobre rece


Temat postu: Zlomowiec albo zadowolenie na nastepne lata



witam wszystkich posiadaczy Carnivalöw. Przyszly do mnie ciezkie chwile, otöz mieszkam w Niemczech i jakims idiotom w rzädzie sie przysnilo,ze Diesle sä szkodliwe i masto po miescie wprowada zakazy wjazdöw Diesli do miast. W koncu dosieglo to takze moje miasto. Od lipca przyszlego roku nie bede sie mögl poruszac moim autem. Moje auto kupilem nowe ze salonu i jezdze nim juz 14 lat,ma przejechane 217000km i wierzcie mi nie mam z nim zadnych problemöw, silnik 2,9l Diesel automat,czarny , opony letnie na ALU zimowe na stalowej feldze, cala historia pojazdu tz.rachunki i przeglödy rejestracyjne od poczätku 2004r z ktörych mozna odczytac czy auto mialo jakies usterki no i najwazniejsze z jakim stanem licznika byl w przeglädzie. Zal mi tego auta i ngdy bym sie z nim nie rozstal bo on jedzi sobie i jezdzi i zadnych problemöw nie robi. Chce mu poprostu zaofiarowac jeszcze spokojne lata na autostradach gdzie czuje sie on najlepiej a nie chce aby skonczyl na zlomowisku- na to on poprostu nie zasluzyl. Zimä przy duzych minusowych temperaturach nigdy mnie nie zawiödl. Moze jest ktos posröd was ktörego zainteresuje moje autko-jest tego wart!!!!!!! Na wypadek gdyby byly potrzebne zdjecia prosze pisac na email: sandy57@arcor.de Pozdrawiam Andy [/b]
Powrót do góry
Ewwa

Czytelnik



Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Kia Ceed
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 12 Gru 2018, 12:34
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Do oddania w dobre rece


Podstawowe pytanie jaka cena? Auto ma już swoje lata, jak na niemieckie warunki nie duży przebieg. Czy auta ma koło dwumasowe filtr DPF? W Polsce patrzy się na takie kosztowne rzeczy.
Pozdrawiam i zapraszam na świąteczne pyszności z cyklu Ewa gotuje potrawy wigilijne m.in. dania rybne, sałatki i ciasta.
Życzę Wesołych Świąt i oddania w dobre ręce rodzinnego auta.
_________________
KIA bezawaryjne i niedrogie auto.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Carnival & Sedona ) Oceń swoje auto


KiaSportage

67 900

2017r.

166 500 km

wielkopolskie

KiaSorento

15 990

2002r.

240 000 km

wielkopolskie

KiaCee'd

59 260

2020r.

34 820 km

mazowieckie

KiaCee'd

89 900

2020r.

6 000 km

wielkopolskie

KiaCee'd

19 900

2011r.

199 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System