Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Carnival & Sedona ) Do oddania w dobre rece



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andreassuchon

Debiutant



Dołączył: 26 Gru 2014
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): niemcy
Posiadane auto: carnival 2-- 2.9 diesel automatik
Piwa: 0/1
Wysłany: Czw 29 Lis 2018, 21:45
Temat postu:

Do oddania w dobre rece


Temat postu: Zlomowiec albo zadowolenie na nastepne lata



witam wszystkich posiadaczy Carnivalöw. Przyszly do mnie ciezkie chwile, otöz mieszkam w Niemczech i jakims idiotom w rzädzie sie przysnilo,ze Diesle sä szkodliwe i masto po miescie wprowada zakazy wjazdöw Diesli do miast. W koncu dosieglo to takze moje miasto. Od lipca przyszlego roku nie bede sie mögl poruszac moim autem. Moje auto kupilem nowe ze salonu i jezdze nim juz 14 lat,ma przejechane 217000km i wierzcie mi nie mam z nim zadnych problemöw, silnik 2,9l Diesel automat,czarny , opony letnie na ALU zimowe na stalowej feldze, cala historia pojazdu tz.rachunki i przeglödy rejestracyjne od poczätku 2004r z ktörych mozna odczytac czy auto mialo jakies usterki no i najwazniejsze z jakim stanem licznika byl w przeglädzie. Zal mi tego auta i ngdy bym sie z nim nie rozstal bo on jedzi sobie i jezdzi i zadnych problemöw nie robi. Chce mu poprostu zaofiarowac jeszcze spokojne lata na autostradach gdzie czuje sie on najlepiej a nie chce aby skonczyl na zlomowisku- na to on poprostu nie zasluzyl. Zimä przy duzych minusowych temperaturach nigdy mnie nie zawiödl. Moze jest ktos posröd was ktörego zainteresuje moje autko-jest tego wart!!!!!!! Na wypadek gdyby byly potrzebne zdjecia prosze pisac na email: sandy57@arcor.de Pozdrawiam Andy [/b]
Powrót do góry
Ewwa

Czytelnik



Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Kia Ceed
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 12 Gru 2018, 12:34
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Do oddania w dobre rece


Podstawowe pytanie jaka cena? Auto ma już swoje lata, jak na niemieckie warunki nie duży przebieg. Czy auta ma koło dwumasowe filtr DPF? W Polsce patrzy się na takie kosztowne rzeczy.
Pozdrawiam i zapraszam na świąteczne pyszności z cyklu Ewa gotuje potrawy wigilijne m.in. dania rybne, sałatki i ciasta.
Życzę Wesołych Świąt i oddania w dobre ręce rodzinnego auta.
_________________
KIA bezawaryjne i niedrogie auto.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Carnival & Sedona ) Oceń swoje auto


KiaSportage

89 900

2020r.

29 000 km

śląskie

KiaXCeed

77 960

2020r.

37 000 km

mazowieckie

KiaSportage

52 900

2012r.

183 613 km

kujawsko-pomorskie

KiaCee'd

19 900

2011r.

199 000 km

mazowieckie

KiaSportage

139 800

2023r.

17 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System