Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Carnival & Sedona ) Całkiem fajne


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marek-krk

Czytelnik



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków

Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 10 Cze 2006, 21:05
Temat postu:

Całkiem fajne


byłoby fajniej gdyby ktoś tu czasem zaglądał
samochód jest ok tylko nieco stracił wigor ale do kogo ja tu gadam
Powrót do góry
gadu-gadu
poison

Debiutant



Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 49
Skąd jesteś (miejscowość / region): Żary

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 12 Cze 2006, 10:10
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Całkiem fajne


Pozdrawiam .Tak wogóle mało ludzi tutaj opisuje swoje kie choć jest ich troszke zarejestrowanych ............. może mało się psują Wink............. niemozliwe co Question
Powrót do góry
gadu-gadu
Marek-krk

Czytelnik



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 18 Cze 2006, 10:26
Temat postu:

Eee tam


słyszałem opinie że te samochody nawalają moje jest całkiem dobre sporo nim jezdrzę i czasem coś musi paść, mam tylko właśnie ten problem ze to moje fajne autko straciło swojego kopa a serwis chciał mnie z torbami puścić
więc myślałem że tutaj coś się dowiem ale widzę że jednak nie
a szkoda bo wymiana poglądów jest dobra
Powrót do góry
gadu-gadu
poison

Debiutant



Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 49
Skąd jesteś (miejscowość / region): Żary

Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 20 Cze 2006, 09:39
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Całkiem fajne


Pozdrowionka może ono nie straciło kopa tylko ty już tego nie odczuwasz Wink jak tak często jeździsz to duże predkosci zrobiły sie dla ciebie normalne i nie widzisz tego Rolling Eyes chyba potrzeba ci szybszego autka Very Happy
Powrót do góry
gadu-gadu
Marek-krk

Czytelnik



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków

Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 24 Cze 2006, 21:37
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Całkiem fajne


raczej straciło nieco wigoru, ma coś takiego że jak wciskam gaz to wali z rury na czarno i niema zmiłuj jedzie jak muł a po chwili jest wszystko ok i to bez rużnicy czy zimny czy ciepły ma to tak ni stad ni zowąt jak by mi chciał zrobić nazłość [cenzura] a to jest pierwsza wersja czyli zwykły TDI więc to nie elektronika wnerwia mnie to że hej
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Sob 24 Cze 2006, 21:37
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
piopis77

Czytelnik



Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Grodzisk Mazowiecki

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 07 Sty 2008, 22:22
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Całkiem fajne


Cze ja mam kia carnival od 1 miesiąca może to krótko ale jestem zadowolony. Zrobiłem nią 5000 kmi średnio pali 8/100 jak będzie tak dalej to super polecam autko. Mam 2 dzieci i 3 w drodze sprawdza się jako auto rodzinne
Powrót do góry
nancy

Czytelnik



Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 1

Posiadane auto: kia carnival
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 11 Cze 2008, 22:44
Temat postu:

zakochałam się po pierwszych 5km


... a dzisiaj niespodzianka... jadę sobie z koleżankami moją kią carnival, aż tu nagle zapaliła się kontrolka check i zgasł silnik... odpalam raz jeszcze - dwa metry i auto gaśnie... odczekałam chwilę i na 1biegu na pół sprzęgła zjechałam na pobocze.. telefon do męża, kilka konsultacji ze znajomymi (mechanikami też) kanister ropy (lepszej) i odpalił!!! chyba zatankowałam chrzczone paliwo heh... zdenerwowałam się okrutnie, zobaczymy co będzie jutro, nadmieniam - zamówiłam nowe filtry (wszystkie) i jestem umówiona do mechanika na przegląd

autko super, córka nie chce jeździĆ żadnym innym Smile
Powrót do góry
ebtbo

Debiutant



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość / region): Olsztyn
Posiadane auto: Kia Carnival LS 2,9TDI 2001
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 08 Lip 2008, 17:57
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Całkiem fajne


Auto jest super.Kupiłem niedawno i jestem z niego zadowolony.Co prawda nie myślałem o tym aucie poważnie ale żonie strasznie się podobał.No i kupiłem.Jeżdzi się super.W trasie pali tylko Shocked 7 literków.Normalnie pływa po drodze.Ale powiem,że najważniejsza sprawa to dobry mechanik.I to nie chodzi o serwis bo tam drożyzna i fuszerka.Taki zwykły z własnym małym warsztatem.Odnośnie auta to nie ferrari ale potrafi dużo i czasami mam wrażenie , że ma jakieś ukryte talenty Very Happy Very Happy To na razie.
Powrót do góry
czubeczek1

Czytelnik



Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 3

Posiadane auto: KIA--CARNIVAL
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 10 Lis 2008, 13:33
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Całkiem fajne


Witam Wszzystkich!!!!!!! Very Happy

No ja swoją kupiłem dopiero tydzień temu , niestety uszkodzoną więc nic jeszcze nie mogą powiedzieć o silniku. Z wyglądu jest ładna i wygodna.
Problem z silnikiem opisuję w temacie "GŁOWICA I WAŁKI ROZRZĄDU"..
jeśli ktoś mógłby pomoc w tej sprawie to b.proszę ....

pozdrawiam wszystkich Cool
Powrót do góry
gadu-gadu
roberto12

Stały Bywalec



Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 122
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kłodzko
Posiadane auto: renault grand espece 2,2 2005rok
Piwa: 3/0
Wysłany: Czw 09 Kwi 2009, 21:17
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Całkiem fajne


Kia Carnival 2,9 2002 rok,78500km, skrzynia biegów manualna.
Po dwóch miesiącach użytkowania mogę powiedzieć: nie jest źle.
Jak na swoją wagę dosyć dynamiczne, nie narzekam.
Mogłoby być bardziej wyciszone ,mniej się przechylać na zakrętach, światła mijania trochę lepsze, no i ten promień skrętu lekko przyduży.
Reszta może być.
Silnik pali w sam raz:średnia 7,8 (większość w mieście i pod górki)
Skrzynia biegów: w trasie brakuje szóstego biegu
Wnętrze: przestronnie i wygodnie Very Happy
Pozdrowienia dla wszystkich i mokrego dyngusa. Very Happy
_________________
Robert
Powrót do góry
gadu-gadu
ROBERT PRAŁAT

Czytelnik



Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): WIELKOPOLSKA
Posiadane auto: KIA CARNIVAL 2,9 CRDI 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 02 Maj 2009, 23:13
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Całkiem fajne


Witam.
Kia Carnival 2.9 CRDI 2002 automat, auto kupiłem 9 miesięcy temu i jak narazie odpukać z wyjątkiem dziurki w chłodnicy klimatyzacji to nic się nie dzieje. Auto przestronne, wygodne i godne polecenia jak za takie pieniądze. Zaliczyłem już nim wyjazd nad może i zimowe wakacje w górach,jeżdzilem z przyczepą kempingową i stwierdzam że dla rodzinki z trójka dzieci to super wygoda. Wystarczy dbać o wymiany płynów i pamiętać, że to nie wyścigówka lać dobre paliwo a posłuży myślę długo.
Powrót do góry
tomsel

Dyskutant



Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 56
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Kia cee'd SW 2,0 CRDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 20 Maj 2009, 10:12
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Całkiem fajne


Na wyjazdy służbowe często jeździmy Carnivalem 2.9 CRDi 16V moc 185 KM z 2007 roku. Dane na temat zużycia paliwa są ok, ale napiszcie przy jakiej prędkości Smile Jeśli auto jest załadowane kilkoma osobami to przy 140-160 na niemieckiej autostradzie oczywiście Wink) spalanie oscyluje koło 10 l/ 100 km. Auto dobrze zachowuje się przy większych prędkościach, choć elastyczność pozostawia trochę do życzenia.

Czasami, kiedy potrzeba gwałtownie przyspieszyć, silnik nie reaguje od razu tak jakby się tego chciało. Zauważyłem, że jak się stopniowo dodaje mocy to lepiej wchodzi na obroty.

Funkcjonalność i komfort jazdy na bardzo dobrym poziomie. Pełna regulacja każdego z foteli. Ostatni, 3-ci rząd siedzeń wygląda na przeznaczony dla dzieci, ale jechałem tam raz ponad 400 km i nie mogę nic złego powiedzieć. Problemem może być zajęcie miejsca i wyjście z auta bo trzeba "przejść" przez środkowy rząd, ale podczas jazdy jest ok. W takiej konfiguracji pozostaje tylko mało miejsca na bagaże.
Powrót do góry
waloo

Czytelnik



Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 8

Posiadane auto: KIA CARNIVAL II 2,9 CRDI 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 27 Sie 2009, 16:26
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Całkiem fajne


Auto idealne w długie trasy. Komfort i wygoda. W mieście jest trochę problem z parkowaniem bo auto wielkie, ale coś za coś. Nastepne też sobie takie kupię. Pozdrawiam.
Powrót do góry
max_kom

Czytelnik



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Kia carnival 2.5 V6, 2001
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 26 Paź 2009, 19:54
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Całkiem fajne


muszę przyznać, że auto nie należy do najpiękniejszych, ale po przejechaniu się nie można nic złego mu zarzucić. W końcu jest to auto jak najbardziej rodzinne, przestronne i komfortowe. Ja posiadam benzynkę 165 KM z Niemiec (bez gazu) i niestety trochę pali, ale przy moich przebiegach jest do wytrzymania. Generalnie mało jazdy po mieście, a w trasie miodzio. Na wakacje można zabrać dosłownie wszystko co jest potrzebne dla dwójki małych dzieci i 2 dorosłych. Miałem dużo wątpliwości przed zakupem - zaryzykowałem i nie żałujemy. Teraz z przyjemnością wsiadam do niej i ciężko z niej wysiąść - tak dobrze się jeździ.
_________________
pozdrawiam
Powrót do góry
wodnik67

Czytelnik



Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): dolnośląskie
Posiadane auto: KIA Carnival
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 08 Lis 2009, 10:57
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Całkiem fajne


owszem, autko fajne, przestrzenne no rodzinne dla nas ok. kupiłem używane od jakiegoś pośrednika jego nazwisko do dziś pamiętam, ale nie ma mozliwości udowodnienia tego. tylko pozostaje niech mu się czka. powoli coś wymienię a tu wypada następny wydatek i to nie mały. przed carnivalem posiadałem RIO z auta byłem zadowolony, lecz musiałem zmienić bo stał się za mały dla mojej rodziny (165, 170, 192 i 194). drugie kia i potwierdza się, że mechanicznie auto jak każdy samochód - awarią ulegają też te najlepsze ale jaka jest cena przy zakupie, natomiast serwisy w mojej opini są do baniii - drogie, nie przygotowane, słabo zaopatrzone a nawet nie kompetentne. pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Carnival & Sedona ) Oceń swoje auto


KiaRio

11 900

2007r.

155 573 km

pomorskie

KiaCarens

35 990

2015r.

196 000 km

małopolskie

KiaSportage

138 800

2023r.

19 000 km

śląskie

KiaXCeed

77 960

2020r.

37 000 km

mazowieckie

KiaCarens

36 300

2013r.

210 327 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System