Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Carnival & Sedona ) Wtryskiwacze w 2.9 CRDI z 2004 roku.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
silan

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 263
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubin ,dolnoślaskie
Posiadane auto: Kia Carnival '04 2.9 CRDI Skyline
Piwa: 21/1
Wysłany: Czw 22 Paź 2009, 21:20
Temat postu:

Wtryskiwacze w 2.9 CRDI z 2004 roku.


Witam .
Szukam firmy która ma maszynę do generowania kodu we wtryskiwaczach firmy Delphi.
Mój problem polega na tym ze mam sprawne - nielejące - wtryski tylko ze na dwóch są przerwane te naklejki z kodem i nie da się ich zaprogramować w sterowniku, przez co auto kopci i pali więcej paliwa przy mniej wydajnym spalaniu.
Mam tez dodatkowo 3 wtryski do regeneracji i prosiłbym o dobry i w miarę tani serwis naszych wtryskiwaczy - jeśli da sie te dwie rzeczy pogodzić Razz
Pozdrawiam
Silan

jadę jutro do Świebodzina , zobaczymy co z tego wyjdzie - mają tam ten sprzęt , tylko najpierw wtryskiwacz musi przejść test sprawności i do jego parametrów generowany jest kod.Porobię foty i zobaczymy co i jak.

W Świebodzinie w firmie "Trzebniak" pomimo umówienia się 5 dni wcześniej i telefonicznym powiadomieniu w przeddzień ze będę przed 9 rano - po przyjeździe około 8.30 właściciel raczył mnie poinformować ze nie zdążą już mnie "załatwić " ponieważ jest za późno a oni wzięli sobie inną robotę " wrrrrr to po co sie qrwa umawiałem ? zrobiłem 250 km i tylko sie przejechałem.


Ale jestem już po wymianie wtrysków , wprowadzone nowe kody w kompa- nie kopci ale tez i nie ma tego kopa którego miał ( myślałem nawet ze jest zachipowany - tak sie zachowywał) zobaczymy teraz jak ze spalaniem , ponieważ palił około 10l/100km serwis twierdzi ze powinie koło 8.5. NO I NIE WYWALA LAMPKI CHECK a wywalało mi kod P1119 czyli coś z powietrzem na dolocie.
zobaczymy
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
kon13

Debiutant



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Voyager 2,4 benz/gaz 2000
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 04 Gru 2009, 00:56
Temat postu:

Re: ( Kia Carnival & Sedona ) Wtryskiwacze w 2.9 CRDI z 2004 roku.


Wreście zrobione miałem problem z odpaleniem, po zapaleniu i obciążeniu silnika: wyprzedzanie itd. z tyłu zasłona dymna.
Poczytałem podzwoniłem po usługodawcach delphi z allegro i wybrałem
Sieradz ul. Zachodnia 5.
Wymieniono całą zawartość 4 wtryskiwaczy,
pompa była na szczęście ok
koszt 580zł od wtrysku.
Efekt zdumiewający silnik w końcu chodzi jak należy.
Cena odstraszająca ale nie ma innego wyjścia jest to cena całkowita z robocizna itd.
Polecam pełen profesjonalizm.
Pamiętajcie im wcześniej to zrobicie to będzie taniej na wtrysku.
U mnie całe wtryski były padnięte dosłownie wszystko błędów było z 10.
Jeździłem z włączającym się checkengin od 1.5 roku i było coraz gorzej.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Carnival & Sedona ) Porady, problemy techniczne


KiaSorento

19 900

2005r.

277 685 km

pomorskie

KiaSportage

36 990

2011r.

163 000 km

wielkopolskie

KiaSportage

93 900

2020r.

81 324 km

śląskie

KiaCee'd

12 400

2008r.

213 267 km

kujawsko-pomorskie

KiaCee'd

89 900

2020r.

6 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System