Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Venga ) Venga 1,6


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Venga ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aawat

Czytelnik



Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): trójmiasto
Posiadane auto: kia,venga,M,1.6,2010
Piwa: 0/1
Wysłany: Sob 05 Lut 2011, 23:09
Temat postu:

Venga 1,6


Witam - w najbliższy wtorek 08.02.11 odbieram swoją Vengę. Po kilkunastu latach użytkowania Fordów nadszedł czas na Kia (kiedyś szalałe Nexią i mile wspominam). Jakie macie doświadczenia z tym modelem, na co trzeba uważać. (mam nadzieję że to tylko pozytywne wrazenia) Very Happy
Powrót do góry
AUDI RS3

Auto Maniak



Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 614
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Audi S3 Sportback 2010r Black Edition 310 KM
Piwa: 36/1
Wysłany: Nie 06 Lut 2011, 10:03
Temat postu:

Re: ( Kia Venga ) Venga 1,6


Ten samochod to DRAMAT !!! Kolezanka ma to w ASO/autoryzowany serwis ma juz swoj kubeczek na kawe;)

Sypie sie WSZYSTKO !!! Rzeczy ktore w NORMALNYM samochodzie wychodza przy przebiegu 60-80 tys... najgorsze jest to ze serwis sobie z tym kompletnie nie radzi!! to znaczy probuja ale ..........................

Z DALEKA OD TEGO !!! za ta kase jest naprawde WYBOR

Duże spalanie (w mieście w korkach nawet 12l!), średnio w mieście 9, na trasie 7,5-8. Trzaski plaskików, głośne i twarde zawieszenie resetujące się średnie spalanie, mały bak paliwa - krótki zasięg źle zamykająca się klapa bagażnika słaba widoczność przy zakrętach (w lewo) - szeroki słupek z przodu.


A probujcie TO/KIA np CEED sprzedac na rynku wtornym za jakies sensowne pieniadze;))) Powodzenia;)


Zobaczce co sie dzieje z tymi policyjnymi - lecą łożyska, psują się pompy // 40 % unieruchomionych
_________________
LEWOPASMOWYM POWOLNOJEŹDZCOM mówimy kategoryczne NIE Wink)
Powrót do góry
aawat

Czytelnik



Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): trójmiasto
Posiadane auto: kia,venga,M,1.6,2010
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 06 Lut 2011, 13:23
Temat postu:

Re: ( Kia Venga ) Venga 1,6


klamka i tak zapadła więc liczę ze trafi się szczęsliwszy egzemplarz, a za tą kasę to wśród nowych limuzyny się nie kupi ,co najwyzej thalie , dacie a z większych to nawet fiesty hebla nie kupisz.Jeżeli chodzi o trzy czteroletnie używki to miałem już takie i w pierwszym roku kupa kasy na rozrząd, hamulce , wtryski a w kolejnym roku wyłazi rudy bo się okazało ze przetarty itp. W razie czego bedzie i tak czym jeździć a serwis niech się na gwarancji martwi. Generalnie jak się do nich na seria z m... dą wyskoczy i dym rozkręci przy klientach oglądaczach w salonie to miękną Confused
Powrót do góry
Adam100

Czytelnik



Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): PL
Posiadane auto: Kia Venga
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 09 Lut 2011, 13:47
Temat postu:

Re: ( Kia Venga ) Venga 1,6


Witam, właśnie się zalogowałem na tym forum. Zastanawiam się nad wiarygodnością Twojej opinii -AUDI RS3. Zawsze to jakaś koleżanka, sąsiad, znajomy. Czemu oni sami nie piszą. Proponuję zerknij na forum Vengi. Jest tam prawie 400 użytkowników. Nikt nie ma takich problemów, by mieć swoją filiżankę w serwisie. Generalnie te samochody przez pierwszy rok użytkowania nie popsuły się "poważnie" nikomu poza jednym przypadkiem. Skoro to 1/400 to raczej nie ma co panikować. Jeżdżę od roku i w serwisie nie musiałem kawy pić, bo tam nie byłem. Owszem, widoczność lewej strony na zakręcie zasłania słupek. Chcę być obiektywny, więc przyznaję, że to niedogodność, znacząca niedogodność. Ale prawie wszystkie auta takiej konstrukcji (dodatkowa szybka przed przednimi drzwiami) mają tę wadę. Zamykanie bagażnika ma regulację, więc wystarczy śrubokręt i po kłopocie, ale widocznie Twoja koleżanka woli pić kawę w serwisie.
Zarzucasz:
Mały bak? – 48 litrów to standard w segmencie B
1. Trzaski plastików? Nie mam
2. Spalanie w mieście 9 l? –Mi w mieście pali 8,5. Pamiętaj, że waży ponad 1200 kg.
3. Sypie się wszystko? Nic się nie sypnęło.

Według mnie Venga ma wady:
1. wspomniana widoczność w lewo
2. reset losowy średniego spalania w kompie
3. w czasie deszczu po otwarciu bagażnika woda skapuje na ręce zamiast na ziemię.
4. brak wskaźnika cieczy chłodzącej
Auto ma zalety, dużo zalet, o których nie chce mi się pisać.
Jeszcze raz powtarzam: zerknij na forum Vengi, bo piszą tam ludzie obiektywnie. Oczywiście piszą o wadach, ale wady te występują „umiarkowanie” w stosunku do opinii na forach o fordach, vw, czy oplach. Pozdrów koleżankę i zaproś ją do forum, bo bardzo jestem ciekaw, jakie to nieszczęścia ją spotkały skoro cały czas przesiaduje w serwisie.
Ja po roku jestem zadowolony a nie jest to mój pierwszy samochód, bowiem zebrało się ich sporo w ciągu ponad ćwierćwiecza. Za to pierwszy koreański i nie żałuję. Pisząc koreański trochę naciągam, bowiem Venga została zaprojektowana przez Niemca dla Europejczyków i robiona jest w Europie. Koreańskie są tylko aktywa. Tak, jak np. szwedzkie w Volvo.
Powrót do góry
aawat

Czytelnik



Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): trójmiasto
Posiadane auto: kia,venga,M,1.6,2010
Piwa: 0/1
Wysłany: Sob 12 Lut 2011, 20:12
Temat postu:

pierwsze kilometry


Witam
Po pierwszym tankowaniu pierwsze spostrzeżenia:
1 Klapa bagaznika ciężko się zamyka tzn trzeba nią mocno pchnąć żeby
się zatrzasnęła; drzwi podobnie, ale nie przeszkadza mnie to jakoś, na
pewno da się to wyregulować bez jakichś większych problemów
2. Licznik średniego zużycia kasuje się - ale i tak mam włączony licznik
"pozostało do tankowania" więc nie boli mnie to : pewnie z czasem
jakiś soft w serwisie się pojawi i będzie git
3. Czasem do kabiny zaciąga jakieś mechaniczne smrodki chyba
z komory silnika, ale to pewnie zaciąga świerzynką docierającą się.
No cóż dalej tylko pozytywy : oby tak dalej
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 12 Lut 2011, 20:12
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
kubiec1

Czytelnik



Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: VENGA 1,4 PB
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 17 Sie 2011, 20:24
Temat postu:

Usterki w KIA Venga świci EPS i brak wspomagania kierownicy


Opiszę dokładnie całe zdarzenie, bo chciałbym być donrze zrozumiany. Jeżeli ktoś spotkał się z podobną reakcją serwisu proszę o kontakt bo przygotowuję się do pozwu zbiorowego przeciwko KIA.
Jestem kolejnym niezadowolonym posiadaczem Vengi benzyna 1,4l. Po 3 miesiącach od zakupu zablokował się wyświetlacz LCD pokazujący godzinę i temperaturę. Na zewnątrz 3 st. C a na termometrze elektronicznym +27. Odwiedziłem 2 krotnie serwis, wgrywali jakieś oprogramowanie za każdym razem pomagała na 2 tygodnie. W końcu wyświetlacz zdechł (przestał w ogóle cokolwiek wyświetlać). Kolejna wizyta w serwisie i wymiana wyświetlacza. Wreszcie pomogło. Po kolejnym miesiąc wyświetlił się błąd EPS i przestało działać wspomaganie. Wizyta w serwisie i diagnoza, że jest uszkodzony czujnik wspomagania, a koszt części to 20 tyś zł.Naprawa potrwa 3 tygodnie, a samochodu zastępczego nie dadzą. Po stanowczej rozmowie z kierownikiem salonu znalazł się samochód zastępczy. Po tygodniu telefon, że auto naprawione. Wg serwisu obyło się bez wymiany kolumny kierowniczej błąd był w EPROMie. Odbieram samochód i proszę o uzupełnienie wpisów w książce gwarancyjnej. Serwis odmawia, tłumacząc, że mogą wpisać tylko te naprawy, przy których były wymieniane części. Tłumaczę więc, że był wymieniony wyświetlacz, na co pracownik serwisu sprawdza w kompie i mówi, że żadnej wymiany nie było. Na pytanie jakim cudem wyświetlacz zaczął działąć serwisant nie umie odpowiedzieć. Wyjeżdżam lekko zirytowany i po 2 tygodniach dzwonię ponownie do serwisu. Powtórka z rozrywki: świeci czujnik EPS i nie działa wspomaganie kierownicy. Umawiam się na serwis i proszę o przygotowanie samochodu zastępczego. Nazajutrz kolejna wizyta w serwisie i informacja, że naprawa będzie trwała 3 tygodnie. Kategorycznie żądam uzupenienia książki gwarancyjnej i pokazuję zapis, że muszą być odnotowane wszelkie czynności serwisowe. "Mięknie rura" serwisantowi i uzupełnia wcześniej wykonane naprawy. Po 2 tygodniach od zostawienia auta w serwisie otrzymuję telefon, że Kia Motors Polska odmówiła wykonania naprawy gwarancyjnej. To d..... Samochód ma 10 miesięcy, 4 naprawę i jeszcze próbują wyszarpać kasę za naprwę. Argumentacja, samochód ma zamontowaną instalację LPG. Kontaktuję się z niezależnym ekspertem. O mało się nie popłakał ze śmiechu słysząc argumentację KIA. Nie ma żadnego związku przyczynowo-skutkowego między pracą LPG a wspomaganiem kierownicy. W chwili obecnej przygotowuję pozew do sądu przeciwko KIA i skończy się pewnie wymianą za 2 lata samochodu na nowy (nie zamierzam odbierać swojej Vengi, dopóki nie będzie naprawiona). Czy może cię to nie przeraża i myślisz o zakupie Vengi. Ja przestrzegam. Jeżeli ktoś uważa, że jestem z konkurencji to chętnie opublikuję całość zgromadzonej dokumentacji, łącznie z wpisami w książce gwarancyjnej, umowami użyczenia samochodu na czas naprawy, itd. Jeżdżę samochodami od 89 roku, ale takiego G.... jak Venga to jeszcze nie miałem.
Powrót do góry
Adam100

Czytelnik



Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): PL
Posiadane auto: Kia Venga
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 17 Sie 2011, 21:45
Temat postu:

Re: ( Kia Venga ) Venga 1,6


To jest paranoja. Wybacz, nie wierzę. Podaj adres serwisu, pomożemy Ci. Pomożemy tak, że ten serwis przestanie istnieć. Napisz na forum Vengi. Tam jest zgrana paczka. mamy kontakty KMP. Nigdy czegoś takiego nie było wśród kilkuset użytkowników auta. Jeśli piszesz prawdę a rzeczywiście nie jesteś trollem wpisz się na forum Vengi. Jeśli tam to opiszesz, my zajmiemy się sprawą. Jeśli natomiast tam się nie zgłosisz, wybacz, uznam Cię za trolla. Pozdrawiam. PS. Tego typu usterka nie zdarzyła się w żadnej Vendze u nas, brzmi fantastycznie a jej naprawa jeszcze bardziej niewiarygodnie. KMP takich numerów nie robi!
Inny użytkownik Audi R3S opluł Vengę i zamilkł, bo był zwykłym trollem. Ja już 1,5 roku nią jeżdżę i złego słowa nie mogę powiedzieć, tak jak prawie wszyscy użytkownicy. Ot marki typu Vw, Audi itp próbują się bronić. Naiwnie, byle jak, ale próbują. Napisz koniecznie na forum Vengi, to Ci uwierzę i rzetelnie na tym portalu potwierdzę. Zdaje się, że nie napiszesz i zamilkniesz, bo pisane przez Ciebie fakty zdają się nie być faktami. A jeśli tak to będziemy działać, bo to skandal, skandal wręcz nieprawdopodobny. Przede wszystkim podaj serwis i nie bądź anonimem w tak niesamowitych okolicznościach.
Powrót do góry
Adam100

Czytelnik



Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): PL
Posiadane auto: Kia Venga
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 19 Sie 2011, 19:28
Temat postu:

Re: ( Kia Venga ) Venga 1,6


Rzeczywiście jesteś trollem, który nie może przeboleć, że KIA zaczyna być lepsza od Twojej ulubionej marki, Twierdzę tak, bo nagle zamilkłeś po jednym wpisie. Ciekawe jakiej firmy jesteś przedstawicielem? Skoda? VW? Dacia? Tak, czy inaczej nagle Cię nie ma.
Powrót do góry
kubiec1

Czytelnik



Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: VENGA 1,4 PB
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 23 Sie 2011, 17:22
Temat postu:

Kia Venga to pewne wizyty w serwisie


Adam100 napisał:
Rzeczywiście jesteś trollem, który nie może przeboleć, że KIA zaczyna być lepsza od Twojej ulubionej marki, Twierdzę tak, bo nagle zamilkłeś po jednym wpisie. Ciekawe jakiej firmy jesteś przedstawicielem? Skoda? VW? Dacia? Tak, czy inaczej nagle Cię nie ma.

Jak widzisz pojawiłem się ponownie ale mam 100% pewność, że ty jesteś trollem. Doskonale wiesz, jaka jest awaryjność Kia Venga i nie możliwe, byś po 1,5 roku jeżdżenia nie miał ani jednej awarii. Wpisz na allegro słowa wspomaganie Venga i zobaczysz 10 kolumn kierowniczych używanych do sprzedania. Oczywiście bez gwarancji. Jak myślisz, skąd one się tam biorą? Podpowiem: z wymian gwarancyjnych bo najstarsza z kolumn ma 1 rok a przebiegi średnio po 6 -8 tyś km. Venga to nie samochód, to bubel do 10-tej potęgi. Kia Polska szuka tylko pretekstu by oddalić roszczenia gwarancyjny. Czekam z niecierpliwością na proces sądowy przeciw Kia, nie omieszkam opublikować wyroku, by ułatwić drogę dochodzenia swoich praw innym nabywcom Vengi.
Pozdrawiam:
P.S.W Kielcach był tylko 1 dealer Kia, więc każdy wie o kogo chodzi.
Powrót do góry
Adam100

Czytelnik



Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): PL
Posiadane auto: Kia Venga
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 01 Wrz 2011, 19:55
Temat postu:

Re: ( Kia Venga ) Venga 1,6


Na dwóch wyjazdach w te wakacje zrobiłem 8 tyś km. Razem mam 20 tyś. Nic jeszcze nie serwisowałem. A o allegro nie pisz, bo tam są w większej ilości części di innych aut. Spośród kilkuset użytkowników forum Vengi nikt jeszcze nie miał problemów z kolumną kierownicy. Proszę wejdź najpierw na forum a potem wyraź opinię.
Powrót do góry
kubiec1

Czytelnik



Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: VENGA 1,4 PB
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 20 Wrz 2011, 23:13
Temat postu:

Re: ( Kia Venga ) Venga 1,6


Adam100 napisał:
Spośród kilkuset użytkowników forum Vengi nikt jeszcze nie miał problemów z kolumną kierownicy. Proszę wejdź najpierw na forum a potem wyraź opinię.

Jak się słucha przełożonych z Kia Polska to oczy bielmem zachodzą i nie widzi się żadnej krytycznej opinii o Kia. Odsyłam na stronę www.autocentrum pl. Zacytuję wpis, który zadaje kłam twoim twierdzeniom opublikowany przez Venganin: Niestety ta sama historia - brak wspomagania. W serwisie nie dopuścili mnie do oglądania naprawy i powiedzieli, że wyregulowali kolumnę kierownicy (?). Ciekawe na jak długo ta naprawa wystarczy. Wspominali również o ew. przyszłej wymianie kolumny kierownicy... I kto ma rację? Kia Venga to wyjątkowo awaryjny samochód, ale to można by jeszcze przeżyć, najgorsze, że serwis co do zasady odmawia wszelkich napraw gwarancyjnych. Znam przypadek, gdzie po 5 tyś. km pokrzywiły się tarcze hamulcowe, oczywiście Kia powołała się na zapisy gwarancji i odmówiła naprawy- powód zbyt ostre hamowanie. Rezultat proces sądowy i przegrana Kia: biegły bez problemu wykazał wady ukryte (pęcherze w odlewach). Dopiero wtedy wymiana tarcz na nowe, ale ze strony Kia nie padło nawet słowo przepraszam. Jeździłem Mitsubishi, Nissanem, Citroenem, Peugeotem nawet Daewoo Leganza, ale tak niekompetentnych ludzi w serwisie, jak w Kia niegdzie jeszcze nie spotkałem.
Powrót do góry
venga1

Czytelnik



Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): dolny śląsk
Posiadane auto: Kia Venga
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 22 Wrz 2011, 10:56
Temat postu:

Re: ( Kia Venga ) Venga 1,6


Specjalnie się zarejestrowałem, bo nie mogę słuchać tych bzdur. Kolego kubiec1, ja też jestem użytkownikiem Vengi od prawie roku. Nic się nie zepsuło. W moim mieście jest salon Kia więc dużo znajomych posiada to autko, jak i inne modele. Pracuję w dużym przedsiębiorstwie, i czterech moich kolegów z pracy jeździ Vengą. I co? I nic. Jakoś nikt nie ma swojego kubka w serwisie. Zanim kupiłem Vengę - czytałem chyba z pół roku informacje, recenzje, testy różnych marek samochodów. I powiem Ci - każdy ma jakieś wady. Nie ma aut idealnych, a już na pewno w tej cenie. Jeżeli więc będziesz kiedyś kupował nowe auto i zapragniesz znaleźć takie, które się nigdy nikomu nie zepsuło i ma same krystaliczne opinie - to powodzenia, ale nigdy nie kupisz.
A teraz najważniejsze pytanie do Ciebie - podaj mi markę i model samochodu w tym segmencie, które Twoim zdaniem jest lepsze od Kia. Ja zaś w ciągu godziny od przeczytania Twojej odpowiedzi znajdę Ci dziesięć negatywnych wpisów i przykładów złego serwisowania tego samochodu. Zgadzasz się? To dawaj.
Jeżeli interesujesz się motoryzacją, czytasz czasopisma moto, oglądasz programy moto, to zapewne widziałeś nie raz, jak fury za 140 tys. przysparzały właścicielom siwych włosów i jakie opieszałe są serwisy innych znanych marek.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Powrót do góry
Adam100

Czytelnik



Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): PL
Posiadane auto: Kia Venga
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 12 Paź 2011, 19:38
Temat postu:

Re: Kia Venga to pewne wizyty w serwisie


kubiec1 napisał:

Jak widzisz pojawiłem się ponownie ale mam 100% pewność, że ty jesteś trollem.

To mylne te Twoje 100%. Napisz na mail wenusimars@wp.pl, prześlę Ci zdjęcia mojej Vengi. Niebawem będą dwa lata, jak jeżdżę autem i nic się nie popsuło. Swojego kubka w serwisie nie mam. Gdybym miał cofnąć czas, kupiłbym Vengę.
Powrót do góry
marko/55

Czytelnik



Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): POLSKA
Posiadane auto: Kia Venga 1.4 DOHC CVVT 90 KM M
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 21 Paź 2011, 12:33
Temat postu:

Re: Kia Venga to pewne wizyty w serwisie


Adam100 napisał:
Niebawem będą dwa lata, jak jeżdżę autem i nic się nie popsuło.

Drodzy szczęśliwi użytkownicy, Vengę kupiliście bez wad i w książce serwisowej nie macie żadnych wpisanych napraw a poza tym, jeżeli by były naprawy to na pewno nie chcieli byś żeby one były wpisane w książkę serwisową bo to obniżyło by waszą wartość samochodu, ale obserwując VIN tego się nie ukryje, chyba że serwis nie zrobi takich adnotacji. A tego nazbierało się (TSB rocznik 2010 i 2011wraz z nr VIN można znaleźć na stronach internetowych): dokręcanie śruby wysprzęglika, naprawa półki bagażnika, opadająca podłoga bagażnika, wypadający zaczep dolnego przewodu chłodnicy, sprawdzenie i regulacja hamulca ręcznego, nałożenie osłon na pasy bezpieczeństwa przednie, głośna praca podczas przyśpieszania, komputer - reset średniego zużycia paliwa, przenikanie wody do wiązek elektrycznych słupkach A, trzecia lampa stopu, weryfikacja i ewentualnie wymiana pompy sprzęgła, odgłos terkotania z przednich zacisków hamulcowych, wymiana manualnego panelu sterowania ogrzewania, aktualizacja oprogramowania zestawu multimedialnego, inspekcja i wymiana zamka drzwi, aktualizacja ECM, naprawa niepokojących odgłosów silników szyb przednich. A to tylko TSB.
_________________
no i jedziemy
Powrót do góry
marko/55

Czytelnik



Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): POLSKA
Posiadane auto: Kia Venga 1.4 DOHC CVVT 90 KM M
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 22 Paź 2011, 20:31
Temat postu:

re


Adam100 napisał:
Podaj adres serwisu, pomożemy Ci. Pomożemy tak, że ten serwis przestanie istnieć. Napisz na forum Vengi.

Adamie, jestem pod wrażeniem, jeśli jest takich wiele dyletantów na forum Vengi o którym piszesz i myślą jak ty, to naprawdę tkwicie w jakiejś traumie. No, no "serwis przestanie istnieć" i podsumowałbym to tak "do jakich absurdów dojść może umysł ludzki, kiedy nadmierna potęga rozumu skoncentrowana zostanie na zbyt małej przestrzeni". Oj Adamie poniosło cię.
_________________
no i jedziemy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Venga ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Venga ) Oceń swoje auto


KiaRio

11 990

2006r.

146 000 km

wielkopolskie

KiaSportage

74 000

2016r.

90 000 km

lubelskie

KiaSportage

59 300

2015r.

107 753 km

podkarpackie

KiaCarens

38 990

2014r.

195 069 km

pomorskie

KiaSportage

119 800

2023r.

20 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System