Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Ceed ) Drążek kierowniczy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Ceed ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andros83

Debiutant



Dołączył: 27 Paź 2015
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): krakow
Posiadane auto: kia ceed 1.6crdi 90km 2008r.chathback
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 10 Lis 2015, 18:20
Temat postu:

Drążek kierowniczy


Witam.Chciałem zasięgnąc porady o wymianę głownego drązka kierowniczego przy przekładni kierowniczej po stronie kierowcy w kia ceed 1.6crdi 90km 2007r.Byłem na szarpakach i wyszło że drążek jest do wymiany i mam pytanie ponieważ mam w domu garaż z kanałem i czy samemu jakoś mogę to wymienić?wiem że potem musze jechac na zbierzność tylko mi zależy natym żeby wymienic samemu bo u mechaników musiałbym zostawic auto a niemam zastępczego auta.Zbiezność to podjadę i na poczekaniu zrobią.Wymieniałem już sam samą kącówkę drążka tylko w innym aucie a samego drązka jeszcze nigdy niewymieniałem a jest luz na przegubie tzw.gruszcze.Bardzo proszę o poradę krok po kroku może jakieś zdjęcia podglądowe jak ktos wymieniał.Pozdrawiam
Powrót do góry
andros83

Debiutant



Dołączył: 27 Paź 2015
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): krakow
Posiadane auto: kia ceed 1.6crdi 90km 2008r.chathback
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 10 Lis 2015, 20:16
Temat postu:

Re: Drążek kierowniczy


andros83 napisał:
Witam.Chciałem zasięgnąc porady o wymianę głownego drązka kierowniczego przy przekładni kierowniczej po stronie kierowcy w kia ceed 1.6crdi 90km 2007r.Byłem na szarpakach i wyszło że drążek jest do wymiany i mam pytanie ponieważ mam w domu garaż z kanałem i czy samemu jakoś mogę to wymienić?wiem że potem musze jechac na zbierzność tylko mi zależy natym żeby wymienic samemu bo u mechaników musiałbym zostawic auto a niemam zastępczego auta.Zbiezność to podjadę i na poczekaniu zrobią.Wymieniałem już sam samą kącówkę drążka tylko w innym aucie a samego drązka jeszcze nigdy niewymieniałem a jest luz na przegubie tzw.gruszcze.Bardzo proszę o poradę krok po kroku może jakieś zdjęcia podglądowe jak ktos wymieniał.Pozdrawiam
pomoze ktos?
Powrót do góry
specjaljst

Dyskutant



Dołączył: 01 Maj 2013
Posty: 53
Skąd jesteś (miejscowość / region): GWE
Posiadane auto: Carens III 2.0b 2007 LPG
Piwa: 1/1
Wysłany: Sro 11 Lis 2015, 13:38
Temat postu:

Re: ( Kia Ceed ) Drążek kierowniczy


Sam nigdy nie wymieniałem, ale na youtubie są filmiki jak to zrobić. Zajrzyj tam.
Powrót do góry
andros83

Debiutant



Dołączył: 27 Paź 2015
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): krakow
Posiadane auto: kia ceed 1.6crdi 90km 2008r.chathback
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 11 Lis 2015, 17:29
Temat postu:

Re: ( Kia Ceed ) Drążek kierowniczy


specjaljst napisał:
Sam nigdy nie wymieniałem, ale na youtubie są filmiki jak to zrobić. Zajrzyj tam.
dzieki za podpowiedz tylko mi chodzi oto czy ktos sam wymienial taki drazek dokladnie w takim aucie jak ja mam bo chodzi mi oto czy jest dobry dostep zeby odkrecic przy maglownicy ten deazek czy trzeba miec jakies specjalne klucze lub cos jeszcze odkrecic zeby byl dostep.moze ktos wymienial kia ceed 1.6crdi 90km.2008r
Powrót do góry
andros83

Debiutant



Dołączył: 27 Paź 2015
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): krakow
Posiadane auto: kia ceed 1.6crdi 90km 2008r.chathback
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 14 Lis 2015, 15:45
Temat postu:

Re: ( Kia Ceed ) Drążek kierowniczy


andros83 napisał:
specjaljst napisał:
Sam nigdy nie wymieniałem, ale na youtubie są filmiki jak to zrobić. Zajrzyj tam.
dzieki za podpowiedz tylko mi chodzi oto czy ktos sam wymienial taki drazek dokladnie w takim aucie jak ja mam bo chodzi mi oto czy jest dobry dostep zeby odkrecic przy maglownicy ten deazek czy trzeba miec jakies specjalne klucze lub cos jeszcze odkrecic zeby byl dostep.moze ktos wymienial kia ceed 1.6crdi 90km.2008r
pomoze ktos?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 14 Lis 2015, 15:45
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Ceed ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Kia Ceed »

Opinie o samochodach Kia Ceed - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Ceed ) Porady, problemy techniczne

18) Felgi »

KiaSportage

58 900

2013r.

146 185 km

śląskie

KiaNiro

104 900

2021r.

9 000 km

wielkopolskie

KiaXCeed

99 900

2021r.

4 000 km

wielkopolskie

KiaCee'd

59 260

2020r.

34 820 km

mazowieckie

KiaPicanto

19 900

2013r.

118 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System