Kia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Kia Carnival & Sedona ) Carnival 2.9 CRDi 144KM Alternator Spalił się 8 raz



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adinek1409

Czytelnik



Dołączył: 20 Lis 2020
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Trójmiasto
Posiadane auto: Kia Carnival 2.9CRDi
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 20 Lis 2020, 21:18
Temat postu:

Carnival 2.9 CRDi 144KM Alternator Spalił się 8 raz


Witam wszystkich forumowiczów mam problem z moją Kią Carnival 2.9 CRDi 144 KM Diesel 2004 rok mianowicie :
Auto posiadam od 2 lat i poraz kolejny strzelił mi alternator króry jes zespolony z wkupompą, alternator łącznie nawalił 8 raz z czego w serwisie kia zamówiłem nowy wydałem prawie 1700 zł ,i nie wiadomo co się dzieje jest jakiś pobór prądu który pali alternator średnio co 2 miesiące, mam elektromechanika który rozkłada już przy nim ręce i to nie jest pierwszy elekto mechanik który sobie nie radzi, obecny elektromechanik wykrył że jedną z przyczyn znalazł a mianowicie grzałki w kolektorze ssącym które działały non stop przy upałach jak i mrozach i okazało się że zawiesił się od nich przkaźnik (działał non stop) ale problem nie zniknął, czy ktoś z was może miał lub słyszał o takiej przypadłości??? proszę o pomoc bo jestem mega zadowolony z tego auta i, nie chciał bym się go pozbywać może ktoś by podesłał jakiś link z podobnym problemem i rozwiązaniem albo się z czymś takim spotkał proszę a wręcz błagam o pomoc !!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum KIA Forum Strona Główna -> ( Kia Carnival & Sedona ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Kia Carnival & Sedona ) Porady, problemy techniczne


KiaPicanto

4 900

2004r.

158 195 km

łódzkie

KiaSportage

25 500

2011r.

197 000 km

śląskie

KiaCarens

38 990

2014r.

195 069 km

pomorskie

KiaCee'd

68 900

2023r.

23 000 km

mazowieckie

KiaSportage

48 900

2013r.

213 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System